Nawigacja

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Czółnach
  Czółna 103
  24-220 Niedrzwica Duża
 • (081) 5175035
  kom. 665711035
Wtorek 22.05.2018

Logo Szkoły

Partnerzy

      

Witamy na naszej stronie

Aktualności

 • Dnia 22.05. 2018 r. (wtorek) odbędzie się spotkanie rodziców uczniów naszej szkoły

  Porządek:

  ·  godz.1600- 1700 spotkanie rodziców z wychowawcami i nauczycielami (postępy w nauce, poinformowanie o przewidywanych ocenach na koniec roku, ocenie z zachowania, sprawy klasowe)

  ·  1700- 1745- „Rosnąć razem z dzieckiem, czyli co rodzic wiedzieć powinien o komputerze, telefonie, aby zadbać o właściwy rozwój swojego dziecka”- prelekcję dla ogółu rodziców poprowadzi Katarzyna Walczewska- psychoterapeuta dziecięcy (rodzice dzieci przedszkolnych i szkolnych). Po prelekcji indywidualne konsultacje z psychoterapeutą. 

 • Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Centrum Edukacji Artystycznej Regionu Lubelskiego mają zaszczyt zaprosić na XXV Muzyczne Spotkania Rodzin.

  11 maja godz. 16.30 - KONCERT Z UDZIAŁEM RODZINNYCH ZESPOŁÓW Z BIAŁORUSI I POLSKI, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st.
  im. K. Lipińskiego w Lublinie, ul. Muzyczna 10

  12 maja godz. 15.00 - GALA JUBILEUSZOWA,
  Filharmonia im. H. Wieniawskiego w Lublinie, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 5

  Wystawa pokonkursowa Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Portret Rodzinny – foyer Filharmonii

 • Konferencja dla dyrektorów i przedstawicieli rad rodziców publicznych i niepublicznych szkół
  województwa lubelskiego

   

  Szanowni Państwo Dyrektorzy oraz Przedstawiciele Rad Rodziców szkół i placówek województwa
  lubelskiego,

  Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie
  serdecznie zapraszają na konferencję poświęconą problematyce wychowania do wartości,
  która odbędzie się 6 czerwca 2018 r. w siedzibie WSEI w Lublinie. Patronat honorowy nad
  konferencją objęli: Minister Edukacji Narodowej i Wojewoda Lubelski.

 •           27 kwietnia 2018 r. uczniowie z naszej szkoły w składzie Marta Pietrzak, Klaudia Mazurek, Jakub Skrzypczyk oraz Bartłomiej Bartoszcze wzięli udział w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Niedrzwicy Dużej. Eliminacje obejmowały test z wiedzy o przepisach ruchu drogowego, test umiejętności na rowerowym torze przeszkód oraz pytanie z pierwszej pomocy u pani pielęgniarki. Nasza drużyna po wielkich zmaganiach zajęła II miejsce. 

 •        Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną w najtrudniejszych dla mnie chwilach, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojego męża śp. Alfreda Kłosa.

      Alina Kłos

 • Szanowni Państwo

        W imieniu Pana Wójta,ale przede wzystkim swoim własnym bardzo serdecznie dziękuję Państwu, wszystkim pracownikom, wolontariuszom oraz młodzieży za pełną poświęcenia pracę przy organizacji 6 Rajdu Zapory. Jestem przekonany, że jako Gmina wypadliśmy wzorowo w porównaniu zsamorządami, które w poprzednich edycjach gościły uczestników Rajdu. Daliśmy z siebie dużo więcej, niż od nas oczekiwano. Wielokrotnie podczas sobotniego przemarszu spotkałem się ze słowami uznania osób z całej Polski, przedstawicieligrup rekonstrukcyjnych i Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca, a także gości zza granicy. Państwa ofiarność i zaangażowanie świadczy niewątpliwie o wysokim poziomie odpowiedzialności za patriotyczne wychowanie młodego pokolenia. Jak to mawiamy w orkiestrze - KWS! Kolejny Wielki Sukces! Bardzo serdecznie wszystkim dziękuję.

 •         „Oni mieli zostać wymazani z polskiej historii. Teraz powracają do naszej świadomości. Każde nowe nazwisko powoduje, że to, co chcieli osiągnąć zbrodniarze, czyli zapomnienie, pochowanie w nieznanym miejscu, zostaje przezwyciężone. Oni powracają i wraz z nimi powraca historia ich życia”

     prezes IPN Łukasz Kamiński

   

         21 kwietnia 2018 r. nasza szkoła miała ogromny zaszczyt gościć na postoju uczestników 6. Rajdu mjra „Zapory”. Rajd wyruszył a Bełżyc przez Czółna, Niedrzwicę Dużą, do Niedrzwicy Kościelnej. Społeczność naszej szkoły przygotowała poczęstunek za co serdecznie dziękujemy pracownikom szkoły, rodzicom, oraz Stowarzyszeniu Kobiet Aktywnych. W dalszą drogę wyruszyła również delegacja Szkoły Podstawowej w Czółnach, chociaż znaleźli się i tacy, którzy maszerowali od początku trasy. Najwytrwalsi dotarli do końca rajdu. Miejmy nadzieję, że ta lekcja historii nie pójdzie na marne.

 • Szczegółowe informacje dotyczące szczepień:  pismo_ETS.docx

  Jak działają szczepionki: jak_dzialaja_szczepionki.pdf

 •        Lekcja patriotyzmu - spotkanie z ks. Prałatem Czesławem Przechem - Obrazek 1 

            12.04.2018r. mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w nietypowej lekcji patriotyzmu. Nasz gość – ks. Prałat Czesław Przech, urodzony kilka dni przed wybuchem wojny opowiedział krótko o swoim życiu i czasach, kiedy o wolność trzeba było walczyć. Głównym tematem spotkania było jednak przybliżenie uczniom naszej szkoły postaci „Zapory” z racji zbliżającego się (21.04) Rajdu Zapory, którego nasza szkoła jest współorganizatorem i w którym zamierzamy wziąć czynny udział. Ksiądz Prałat opowiedział o losach Hieronima Dekutowskiego i dokonaniach partyzantów na terenie Lubelszczyzny. Uczniowie mieli również okazję obejrzeć wystawę przygotowaną przez Naszego Gościa.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa w Czółnach
  Czółna 103
  24-220 Niedrzwica Duża
 • (081) 5175035
  kom. 665711035

Galeria zdjęć