• Szkoła Podstawowa w Czółnach
Środa 21.02.2018

Logo Szkoły

Aktualności

• Informujemy, że terminie od 01 marca 2018 r. do 15 marca 2018 r. przeprowadzona zostanie rekrutacja do przedszkola.  Prosimy o złożenie w w/w terminie wypełnionych wniosków w sekretariacie szkoły. Druki można pobrać bezpośrednio w sekretariacie szkoły lub na stronie internetowej szkoły.

Druki do pobrania:

Wniosek_o_przyjecie_do_przedszkola.doc

Zarzadzenie_Wojta_Gminy_Niedrzwica_Duza_w_sprawie_terminow_rekrutacji.pdf

Uchwala_Rady_Gminy-kryteria_przyjecia_do_przedszkola.pdf

• Ferie 2018 już za nami

Tegoroczne ferie zimowe dla naszych uczniów były bezpieczne i udane. W pierwszym tygodniu upragnionego odpoczynku w szkole dla chętnych uczniów został zorganizowany czas na zajęciach dodatkowych. Uczniowie mogli doskonalić swoje umiejętności kulinarne, informatyczne, matematyczne a także spędzić miło czas z kolegami nad łamigłówkami lub grami planszowymi. Największą jednak atrakcją był wyjazd do Lublina, z którego skorzystało 43 osoby. W mieście wojewódzkim byliśmy na lodowisku ICEMANIA, spożyliśmy inne niż domowe śniadanie w KCF
    i obejrzeliśmy w multikinie bardzo ciekawy komediowy film, w którym mali kolesie mieli duże kłopoty czyli „Gnomy rozrabiają”.

KONKURSY

W 14. edycji Dnia Bezpiecznego Internetu 2018, który w tym roku obchodzimy 6 lutego pod hasłem „Tworzymy kulturę szacunku w sieci” główny nacisk zwracamy na konkursy, w których każdy użytkownik Internetu buduje bezpieczne i przyjazne środowisko online. Podczas obchodów chcemy podkreślić potencjał Internetu, który dzieci mogą wykorzystać zarówno w edukacji, kontaktach z rówieśnikami jak również jako formę twórczej rozrywki.

W związku z powyższym zapraszamy wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czółnach do udziału w następujących konkursach:

Dnia 26.01. 2018 r. odbędzie się spotkanie rodziców uczniów naszej szkoły

Porządek:

• godz.1700- 1730 zebranie ogólne ze wszystkimi rodzicami uczniów naszej szkoły (wyniki klasyfikacji, osiągnięcia dzieci, sprawy bieżące)
    • godz. 1730 spotkanie rodziców uczniów klas 0- VII z wychowawcami i nauczycielami (oceny za I semestr z nauki i zachowania, wskazówki do pracy w II semestrze).

Ze względu na ważność omawianych spraw obecność na zebraniu obowiązkowa.

•       W piątek tj. 19.01.2018 Naszą Szkołę odwiedził Dzielnicowy - asp. szt. Mariusz Kuna. Celem Jego wizyty była pogadanka na temat bezpieczeństwa w ferie. Nasz gość przestrzegł uczniów przed niebezpieczństwami, jakie kryją się w zimowych zabawach, a także poinformował jak należy się zachować w sytuacji zagrożenia. Pan policjant zaprosił również uczniów do udziału w konkursie plastycznym – szczegóły na plakacie.

• Kategoria wiekowa 3-latki:

• I miejsce- Amelia Madejczyk- Niedrzwica Duża
    • II miejsce- Paulinka Bednarczyk- Niedrzwica Duża
    • III miejsce- Julia Król- Sobieszczany, Paweł Bolko- Niedrzwica Kościelna

Kategoria wiekowa 4-latki:

• I miejsce- Kamil Majewicz- Czółna
    • II miejsce- Antonina Skiba- Sobieszczany
    • III miejsce- Emilia Kijek- Niedrzwica Kościelna, Emilia Tuziemska- Niedrzwica Duża

Kategoria wiekowa 5-latki:

• I miejsce- Paweł Guzek- Strzeszkowice
    • II miejsce- Krzysz
  • 14 grudnia 2017 r. ( czwartek) o godz. 17.00 odbędzie się zebranie Rady Rodziców i Trójek Klasowych

Bardzo prosimy o obecność.

Aktualności

• Szkoła Podstawowa w Czółnach