Dla rodzicow

Oświadczenie

Ja, niżej podpisana/y ...................................................................... oświadczam, że wyrażam/nie wyrażam* zgody na przetwarzanie w niezbędnym dla szkoły zakresie danych osobowych mojego dziecka ................................................................ uczennicy/ucznia klasy ............. Szkoły Podstawowej w Czółnach. Dane wykorzystywane będą zgodnie
z Ustawą z dn.29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz.883).

Wyrażam/nie wyrażam* zgody na umieszczenie danych osobowych (imienia i nazwiska) oraz zdjęć mojego dziecka na stronie internetowej Szkoły Podstawowej w Czółnach, w celu prezentacji akcji organizowanych w szkole przez uczniów oraz promocji szkoły (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883).

Proszę, aby moje dziecko ................................................................... uczęszczało/nie uczęszczało* na lekcje religii.

Na podstawie Rozp. Ministra Edukacji Narodowej z dnia 13.07.2007 r. (Dz. U. 2007, nr 130 poz. 906 i 907) uczniowi, który uczęszczał na te zajęcia do średniej ocen wlicza się roczną ocenę uzyskaną z religii.

Czółna, dn. .............................          .............................................................

Czytelny podpis rodzica/prawnego opiekuna

• Szkoła Podstawowa w Czółnach